Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Krwawa awantura w Tarnowskich Górach

Autor: w dniu 2024-05-12

Karczemna awantura i gwałt na nastolatce w Tarnowskich Górach? Takie doniesienia pojawiły się w internecie. Co faktycznie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę?

W jednej z internetowych grup pojawiły się doniesienia o tym, co działo się w jednym z lokali w Tarnowskich Górach. Informowano, że w toalecie miała zostać zgwałcona 17-latka, a jedna osoba poważnie ranna. Do sprawy ustosunkowała się policja.

Krwawa awantura w klubie w Tarnowskich Górach

Pół godziny po północy policja otrzymała zgłoszenie o bójce, do której miało dojść przy pubie zlokalizowanym niedaleko klubu muzycznego Onyx. Na miejscu, jak potwierdza w rozmowie z naszą reporterką sierż. szt. Kamil Kubica z tarnogórskiej policji, bójki nie potwierdzono, ale ze wstępnych informacji wynika, że 27-letni mieszkaniec Szczecina awanturował się z pewną kobietą.

W ten konflikt wplątał się 16-latek z Tarnowskich Gór. 27-latek ze Szczecina zranił chłopaka szklanym naczyniem, w wyniku czego doszło do krwawienia. Karetka odwiozła chłopaka do szpitala przy ulicy Truchana w Chorzowie, zaś 27-letni agresor trafił do izby wytrzeźwień.

Rano okazało się, że rana 16-latka jest poważniejsza niz się wydawało, więc 27-mieszkaniec Szczecina został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.