Teraz gramy:

Title

Artist
Background

IV Piekarska Ustawka Sportowa już jutro!

Autor: w dniu 2023-04-25

Wojciech Krawczyk – prezes WOPR Piekary Śląskie wraz z Piekarskimi Kołami zapraszają na IV Piekarską Ustawkę Sportową. Zebrani spotkają się, żeby wspólnie – rowerem, na rolkach, hulajnogach, biegowo, z kijami lub bez – przemierzyć piekarskie ścieżki rowerowe.

Wydarzenie odbędzie się jutro, 26 kwietnia, o godz. 18.00. Tym razem początek trasy będzie znajdował się przy budynku MOSiR na ul. Olimpijskiej, a meta – w Parku w Kamieniu. Długość trasy to 6 km.

IV Piekarska Ustawka Sportowa

W ramach wydarzenia uczestników odwiedzą przedstawiciele piekarskich krwiodawców ze stowarzyszenia HDK "Julian". Opowiedzą o swojej działalności i zachęca niezdecydowanych do oddawania krwi.

IV Piekarska Ustawka Sportowa – facebook

Piekarscy policjanci przypomną zasady bezpieczeństwa, a strażnicy miejscy oznakują rowery. Oznakowanie roweru jest szybkie i bezproblemowe, zatem wszyscy posiadacze rowerów będą mogli skorzystać z rozwiązania, dzięki któremu jednoślady będą zabezpieczone przed ewentualną kradzieżą. Straż Miejska będzie od godziny 16.30, aż do startu Ustawki o godzinie 18.00. Aby przyśpieszyć przebieg znakowania warto wydrukować i wypełnić dokument znajdujący się w załączeniu. Inny, ważny dokument dostępny TU.

Uczestnicy będą poruszać się po ścieżce rowerowej lub chodniku zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Warto zadbać o odblaski oraz obowiązkowe wyposażenie pojazdu – w szczególności w oświetlenie. Czas na pokonanie trasy to 60 minut.

WAŻNE: Organizatorzy nie będą czekać na spóźnialskich (osoby, które dotrą po 60 minutach), ale dla tych, którzy zmieszczą się w założonym czasie, na mecie będzie czekać niespodzianka.

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zapoznania z Regulaminem.