Teraz gramy:

Title

Artist
Background

„Kapsuła czasu mieszkańców Świętochłowic”. Koncert już niedługo!

Autor: w dniu 2024-04-02

Wyjątkowy koncert podsumowujący projekt "Kapsuła Czasu Mieszkańców Świętochłowic" odbędzie się już w najbliższy piątek w Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach.
Wydarzenie muzyczne podsumowujące projekt "Kapsuła Czasu Mieszkańców Świętochłowic" zorganizowane zostanie 5 kwietnia 2024 roku o 17:00 w Muzeum Powstań Śląskich przy ulicy Wiktora Polaka 1 w Świętochłowicach.Kogo będzie można usłyszeć podczas wydarzenia?

Kapsuła czasu mieszkańców Świętochłowic. Pora na podsumowanie projektu

W Świętochłowicach prowadzony był Projekt Kapsuła Czasu. Mieszkańcy miasta mogli być jego częścią, a wszystko po to, by – jak zaznaczają organizatorzy – "pozostawić swój ślad dla przyszłych pokoleń, aby nasze historie, marzenia i przemyślenia mogły być odkrywane przez naszych potomków". Chętni mogli przynosić, w dniach 1-31 marca, listy wszystkich tych, którzy chcieli zapisać się na kartach historii miasta. O szczegółach informowano w mediach społecznościowych:

Chętni mieli do wyboru szereg miejsc, gdzie mogli przynosić listy. Teraz, kiedy zakończono już ten etap działań, przyszedł czas na kolejny, czyli okolicznościowy koncert, którego prowadzącym będzie Kamil Jarząbek. Na scenie wystąpią:

  • KIERON,
  • TUKEJ,
  • CHÓR im. DĄBRÓWKI,
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Kultury i Tradycji Śląskiej.
Szczegóły na plakacie promującym wydarzenie: