Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Kasia Kowalska, Zakopower i Orkiestra Na Dużym Rowerze – to gwiazdy XXIII Dni Kalet

Autor: w dniu 2023-05-22

Pierwszy dzień ma być taneczny i rockendrolowy, drugi folkowy, a trzeci śpiewający i rodzinny. Tak w skrócie opisać można rozpoczynające się w piątek Dni Kalet. Impreza odbędzie się na terenie Stadionu Miejskiego.

Kasia Kowalska, Zakopower i Orkiestra Na Dużym Rowerze – to gwiazdy XXIII Dni Kalet. Świętowanie rozpocznie się już w piątek i potrwa trzy dni. Pierwszy dzień tradycyjnie zarezerwowany jest na widowiskowy, plenerowy Maraton Rock&Rolla.

– The Fireballs – super grupa z Brna zmiksowała muzykę rockendrolową, którą na żywo będą grać podczas 10 plenerowego Maratonu Rock&Rolla. Na zakończenie piątkowego wieczoru wystąpi zespół RTG. Kolejny dzień będzie bardziej folkowy, góralski. Rozpoczynamy od występu Estrady Regionalnej "RÓWNICA" z Ustronia, a kończymy koncertem zespołu Zakopower – zachęca Marian Lisiecki dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Kaletach.

W niedzielę będzie śpiewająco i rodzinnie. Zaplanowano między innymi Mini festiwal Piosenki Dziecięcej, koncert Miejskiej Orkiestry Dętej z Kalet, zespołu Wesoła Biesiada oraz grupy Tequila Sanrise. Na zakończenie scena należeć będzie do Kasi Kowalskiej. Wszystko odbędzie się na stadionie Klubu Sportowego Unia Kalety pod patronatem Radia Piekary.