Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Siostra zaatakowała brata nożem

Autor: w dniu 2023-05-22

Został zaatakowany nożem przez siostrę, ale jakby nigdy nic położył się do łóżka. Dopiero po czasie zaczął odczuwać dyskomfort i zadzwonił po służby. 

Policjanci zatrzymali kobietę, która podczas spotkania zakrapianego alkoholem zaatakowała nożem swojego brata. Została przebadana alkomatem, a potem usłyszała zarzut związany z tym, co zaszło.

Siostra zaatakowała brata nożem

Policjanci z Kłobucka dostali informację, że w jednym z mieszkań na terenie powiatu kłobuckiego doszło do ugodzenia nożem. Policjanci ustalili, że podczas spotkania "przy kieliszku" pomiędzy rodzeństwem doszło do kłótni, w wyniku której 50-letnia kobieta ugodziła nożem w łopatkę swojego 51-letniego brata. Ten był na tyle pijany, że zbagatelizował problem i postanowił się położyć. Ostatecznie jednak ból był na tyle silny, że pozwolił mu zasnąć, więc zadzwonił pod numer alarmowy, prosząc o pomoc. Mężczyzna został zabrany do jednego z częstochowskich szpitali.

Kobieta w chwili zatrzymania przez policjantów miała w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Podejrzana usłyszała już zarzut uszkodzenia ciała. Na wniosek śledczych prokurator zastosował wobec kobiety policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 5 lat więzienia.