Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Każdy może zostać bohaterem – oddając krew. Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi od początku lipca w całej Polsce prowadzi kampanię "4Heroes 2023". Ma ona zwrócić uwagę na zwiększone zapotrzebowanie na krew podczas wakacji oraz zachęcić do dzielenia się tym życiodajnym płynem.

Kluby HDK Legion organizują specjalne akcje oraz kuszą krwiodawców nagrodami.

-Na początku trzeba zgłosić się do Centrum Krwiodawstwa lub przyjść na jedną z naszych akcji, oddać krew a potem zarejestrować się na naszym portalu i zgłosić się pod kampanią "4Heroes 2023".  Następnie bierze się udział w losowaniu nagród, które pozyskaliśmy od naszych sponsorów. Losowanie jest codziennie. Kampania zakończy się w dniach 2-3 września podczas pierwszej w Polsce multidyscyplinarnej imprezy w Arenie Gliwice – mówi nam Krzysztof Terlecki, koordynator Oddziału Klubu HDK Legion przy 5 Tarnogórskim Pułku Chemicznym.

Więcej o kampanii 4Heroes przeczytać można https://legionhdk.pl/4heroes-2023

Tarnogórski Klub HDK Legion przeprowadził już swoją akcję. Wzięło w niej udział ponad 50 krwiodawców i zebrano blisko 25 litrów krwi. Najbliższa okazja do zostania bohaterem będzie w poniedziałek, 31 lipca przy stadionie Górnika Zabrze. Akcja zorganizowana przez oddział Klubu HDK Legion "Trójkolorowi" potrwa w godzinach od 9.00 do 14.00.