Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Kierowca ukarany na parkingu. Zapamięta to na długo

Autor: w dniu 2023-09-27

Każdemu kierowcy zdarzają się błędy na drodze. Większość otrzymuje wówczas mandaty, ale są błędy, których nie wybaczają inni zmotoryzowani. Przekonał się o tym użytkownik samochodu.

"Miszczowie parkowania" często pojawiają się w sieci, bo nie brakuje osób dokumentujących ich dokonania. Ostatnio można było zobaczyć auto blokujące przejazd tramwaju, parkujące na terenie galerii handlowej poza wyznaczonymi miejscami parkingowymi, a teraz to… auto zaparkowane na dwóch, tak – dwóch, miejscach parkingowych dla osób niepełnosprawnych.

Niektórzy udają, że zajmowanie specjalnie wyznaczonych miejsc nie jest niczym złym, ale użytkownicy dróg mają na ten temat inne zdanie. Dosadnie wyrazili je ci, którzy owinęli czarną folią samochód osobowy.

Ofoliowany samochód

Niezadowoleni mieszkańcy okolicy, którzy widzieli samochód zaparkowany w niewłaściwym miejscu, postanowili w zdecydowany sposób wyrazić swoje emocje.

Znalazł się ktoś, kto owinął auto zaparkowane niezgodnie z przepisami, czarnym stretchem. Zdjęcie pojawiło się w mediach społecznościowych i opatrzono je podpisem (pisownia oryginalna):

"Mam nadzieję że teraz nauczysz się nie parkować na miejscach dla niepełnosprawnych. (NIE)POZDRAWIAJĄ KOCHANI SĄSIEDZI. Udostępniajcie niech trafi to do niego" – napisano na fanpage "Spotted: Żyrardów", bo to właśnie w tym miejscu doszło do zdarzenia.

Fot. spotted:żyradów