Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Kobieta straciła 50 tys. złotych. Policja publikuje wizerunek poszukiwanego

Autor: w dniu 2022-12-17

Policjanci z Tychów prowadzą sprawę dotyczącą oszustwa. Mężczyzna ze zdjęcia może mieć z nią wiele wspólnego. Dlatego policja publikuje jego wizerunek.

Policja apeluje o pomoc.

Sprawca podając się za policjanta przekonał ofiarę, że jej pieniądze są zagrożone. W efekcie doszło do wypłaty i przekazania pieniędzy mężczyźnie. Kobieta straciła 50 tys. złotych!

Na polecenie prokuratora policja publikuje uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis: Mężczyzna szczupłej budowy ciała, średniego wzrostu, wiek 20-30 lat, ubrany na czarno, czarne buty adidas z białą podeszwą, czarne spodnie, czarna bluza z biały napisem na tyle, czarna czapka z daszkiem adidas

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Źródło: Policja Tychy