Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Koleje Śląskie nagrodzone podczas Gali „Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości”

Autor: w dniu 2023-06-12

Gala "Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości" stała się okazją do wyróżnienia firm i przedsiębiorców działających w regionie. Wśród wyróżnionych znalazły się Koleje Śląskie. 

W piątek 2 czerwca 2023 r. w Zameczku Myśliwskim w Promnicach odbyła się doroczna Gala "Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości" – konkursu organizowanego przez Okręgową Izbę Przemysłowo-Handlową w Tychach oraz Prezydenta Miasta Tychy.

Gala "Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości" – kogo doceniono?

Gala finałowa konkursu jest okazją do uhonorowania i wyróżnienia najbardziej innowacyjnych oraz dynamicznie rozwijających się firm oraz przedsiębiorców z regionu. W wydarzeniu wzięło udział kilkuset gości, w tym senatorowie, posłowie, samorządowcy i przedstawiciele świata biznesu, w tym m.in. ambasador Republiki Rwandy w Polsce prof. Anastase Shyaka. Podczas wydarzenia wręczono nagrody HERMESÓW BIZNESU i – po raz pierwszy – EKO-HERMESÓW.

W kategorii DEBIUT wyróżnienie otrzymała firma MEBLEARTE.pl Jacek Dziwak za usługi projektowania i produkcji mebli. W kategorii USŁUGA wyróżnienia przypadły firmie BIAŁECKI Welding Center Sp. z o.o. oraz firmie Estima Stomatologia Estetyczna Iwona Ptak za profesjonalne usługi stomatologiczne. W kategorii PRODUKT nagrodę przyznano Tyskie TBS Sp. z o.o. za centrum mieszkalno-usługowe Bielska 103.

W kategorii FIRMA wyróżnienie otrzymał największy przewoźnik w województwie śląskim, Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Nagroda główna w kategorii FIRMA przypadła w udziale Gemini Holding Sp. z o.o. – właścicielowi m.in. Gemini Park Tychy. Po raz pierwszy podczas Gali Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości przyznano EKO-Hermesy, nagradzając firmy, które w szczególny sposób realizują założenia ekologiczne.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Śląskie. Pozytywna energia, Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski i Andrzej Dziuba – Prezydent Tychów.

Tegoroczna Gala była współfinansowana ze środków budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.