Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Kompletnie pijany przyjechał cysterną po paliwo

Autor: w dniu 2024-06-27

Kompletnie pijany kierowca cysterny zatrzymany przez tarnogórskich policjantów. Mężczyzna w takim stanie przyjechał po paliwo. Policjanci z tarnogórskiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali wczoraj mężczyznę, który za kierownicą ciągnika siodłowego wraz z cysterną, przyjechał do radzionkowskiej rozlewni paliw. Wydmuchał ponad 2,5 promilami alkoholu.

Zgłoszenie o kierowcy, który przyjechał do rozlewni paliw w Radzionkowie przy ulicy Nałkowskiej, wpłynęło do dyżurnego wczoraj przed godziną 13.00.

Z informacji przekazanych policjantom, wynikało, że jeden z kierujących, który oczekiwał na załadunek, ma być pod wpływem alkoholu. Pod wskazany adres przyjechali policjanci z drogówki, którzy sprawdzili trzeźwość kierującego ciągnikiem siodłowym wraz z cysterną. Okazało się, że 38-latek z województwa małopolskiego ma w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu – mówi Kamil Kubica z tarnogórskiej policji.

Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzny, który przyjechał do Radzionkowa z Tarnowa, doprowadzi go przed wymiar sprawiedliwości, który zdecyduje o jego ukaraniu. Zgodnie z prawem grozi mu wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Foto i źródło: Policja Tarnowskie Góry