Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Koncert Vix.N-a w Piekarach Śląskich. W sprzedaży ostatnie bilety

Autor: w dniu 2024-04-24

Vix.N – autor utworu "Ne Rozumiju" wystąpi w kwietniu w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich. Na scenie wybrzmią zarówno utwory z najnowszej płyty, jak i te dobrze znane sprzed lat. W sprzedaży są ostatnie bilety na to wydarzenie.
Utwór "Ne Rozumiju" autorstwa artysty ukrywającego się pod pseudonimem Vix.N cieszy się ogromnym zainteresowaniem internautów, którzy tylko w serwisie Youtube odtworzyli go już ponad 20 milionów razy! Album "Blindbox" pełen jest jednak kompozycji, które mogą przypaść do gustu odbiorcom. Ci cały czas mają do dyspozycji bilety na koncert.

Vix.N w Piekarach Śląskich. Ostatnie bilety w sprzedaży

Fani artysty będą mogli usłyszeć utwór "Ne Rozumiju" (najbardziej rozpoznawalny z albumu "Blindbox") podczas koncertu organizowanego w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich 27 kwietnia 2024 roku.
"Wiemy, że długo na to czekaliście, dlatego serdecznie zapraszamy" – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Artysta poinformował fanów, że podczas wydarzenia, które rozpocznie się o 19.00 zaprezentuje przede wszystkim utwory z najnowszego albumu, ale zapewnił, że nie zważając tylko na promocję najnowszego albumu, przypomni również najpopularniejsze kompozycje z poprzednich płyt.

Sprzedaż biletów prowadzona jest za pośrednictwem serwisu kupbilecik.pl oraz strony internetowej bilety.zacisze.pl.