play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

NAPRAWDĘ CHCEMY USŁYSZEĆ CO MASZ DO POWIEDZENIA

Radio Piekary

  • ul. Bytomska 7341-940 Piekary Śląskie

Adres e-mail

  • kontakt@radiopiekary.pl

Alarmowa linia Radia Piekary

  • +48 695 887 887

Studio Radia Piekary

  • +48 32 380 21 21

Redaktor naczelny

Rafał Kurowski

rafal.kurowski@radiopiekary.pl

Dział Reklamy

reklama@radiopiekary.pl

Agnieszka Zbrojewska – 695 887 018

agnieszka.zbrojewska@radiopiekary.pl

Patrycja Zimnik – 695 887 017

patrycja.zimnik@radiopiekary.pl

Katarzyna Ogłodek – 695 887 016

katarzyna.oglodek@radiopiekary.pl

Justyna Rogowiec – 503 414 772

justyna.rogowiec@radiopiekary.pl

Newsroom (dział wiadomości)

Tel: 32 288 58 88

newsroom@radiopiekary.pl

Radosław Wielochowski, kierownik radoslaw.wielochowski@radiopiekary.pl

Adam Grabałowski adam.grabalowski@radiopiekary.pl

Adam Złotorowicz adam.zlotorowicz@radiopiekary.pl

Gabriela Kokott – Drzyzga gabriela.kokott@radiopiekary.pl

Marcin Hirnyk  marcin.hirnyk@radiopiekary.pl

Marta Mosiołek marta.mosiolek@radiopiekary.pl

Portal internetowy

Andzej Zazgórnik, andrzej.zazgornik@radiopiekary.pl

Prezenterzy

Adam Gruca adam.gruca@radiopiekary.pl

Inga Papkala inga.papkala@radiopiekary.pl

Paweł Zięba pawel.zieba@radiopiekary.pl

Sebastian Mierzwa sebastian.mierzwa@radiopiekary.pl

Szymon Musialik szymon.musialik@radiopiekary.pl

Brajan Borgowski brajan.borgowski@radiopiekary.pl

Sebastian Parma sebastian.parma@radiopiekary.pl

Tomek Achtelik tomasz.achtelik@radiopiekary.pl

Dział produkcji, Redakcja Muzyczna

Karol Mankiewicz

produkcja@radiopiekary.pl

muzyka@radiopiekary.pl

Patronaty
patronaty@radiopiekary.pl
Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich

NIP: 653-00-12-209

Dyrektor

Marcin Baron

marcin.baron@radiopiekary.pl


Dysponentem koncesji nr 384/K/2020-R na rozpowszechnianie programu radiowego pod nazwą Radio Piekary wydanej przez przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji jest Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich. Nadawca podlega jurysdykcji Rzeczpospolitej Polskiej. KRRiT jest organem właściwym w sprawach radiofonii i telewizji.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskach moich danych osobowych zawartych na niniejszym formularzu w celu realizacji zgłoszenia odbiorcą Pani/Pana
danych osobowych będą podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa.

0%
Skip to content