Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Kradzież sklepowa zakończona aresztem

Autor: w dniu 2023-02-27

Kompletnie pijany mężczyzna wszczął awanturę w jednym ze sklepów. Powód? Pracownik ochrony nie pozwolił mu wynieść alkoholu, za który nie zapłacił. Na miejsce wezwano policjantów. 

Policjanci patrolujący teren Mikołowa zatrzymali 31-latka, który usiłował ukraść ze sklepu wódkę o wartości blisko 400 złotych. W porę ujęty przez pracownika ochrony mężczyzna chciał uderzyć go jedną z butelek oraz groził, że go zabije.

Kradzież sklepowa w Mikołowie

Sytuacja miała miejsce w piątek 24 lutego tuż przed godziną 20.00 w jednym ze sklepów w centrum Mikołowa. Wszedł tam młody mężczyzna, zabrał z regału karton wódki i minął kasę samoobsługową bez płacenia. Wtedy interweniował pracownik ochrony. Wówczas doszło do szarpaniny. Sprawca chciał uderzyć ochroniarza jedną z butelek wódki i groził mu śmiercią.

Na miejsce wezwano policję. 24-letni mieszkaniec Mikołowa trafił do policyjnego aresztu. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2,7 promila alkoholu.

Wczoraj podejrzany został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Mikołowie, gdzie usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Został też objęty policyjnym dozorem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.