Teraz gramy:

Title

Artist
Background

„Kuchenne Rewolucje” w Bytomiu. Jakie zmiany wprowadziła Gessler?

Autor: w dniu 2023-10-12

Magda Gessler odwiedziła Bytom, gdzie przeprowadziła zmiany w jednym z tamtejszych lokali gastronomicznych. Chętni będą mogli przekonać się o efektach, oglądając dzisiejszy odcinek popularnego programu.

Prowadząca popularny program "Kuchenne Rewolucje" Magda Gessler przyjechała do Bytomia, aby odmienić kolejny lokal gastronomiczny. Znana restauratorka została poproszona o pomoc przez właścicieli restauracji "Pod Orzechem", której nazwę zmieniła na "Dziadek do Orzechów".

"Kuchenne Rewolucje" w Bytomiu. Jakie zmiany wprowadzono w lokalu?

W kwietniu Gessler zaprowadziła swoje porządki w restauracji, która znajduje się w Górnikach przy ul. Żołnierskiej 99. Zmieniła nazwę z "Pod Orzechem" na "Dziadek do Orzechów", wystrój lokalu, a do menu wprowadziła więcej orzechów.

Fot. UM Bytom

Pracownicy lokalu integrowali się w bytomskiej pracowni "Stalowe Anioły", gdzie pod czujnym okiem Magdaleny Tomal-Wichrowskiej wspólnie tworzyli mozaikę. Podczas finałowej kolacji restaurację odwiedził prezydent Mariusz Wołosz.

Jak wypadła kuchenna rewolucja? O tym przekonacie się już w czwartek, 12 października. Emisja odcinka w TVN rozpocznie się o godz. 21:35.