Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Złodziej samochodów złapany. Kradł paliwo

Autor: w dniu 2023-10-12

Młody mężczyzna odpowie za kradzież dwóch samochodów. Upodobał sobie konkretny model. Dodatkowo okazało się, że ma na sumieniu inne przewinienia. 

Policjanci z Dąbrowy Górniczej zatrzymali 20-latka, który jest podejrzany o kradzież dwóch Fiatów Seicento. Mężczyzna odpowie również za inne przestępstwa. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Złodziej samochodów w rękach policjantów

Na przełomie sierpnia i września w Dąbrowie Górniczej ktoś skradł dwa Fiaty Seicento. Miłośnik marki przez pewien czas był bezkarny, jednak ostatecznie na jego trop wpadli policjanci. Ustalili tożsamość i miejsce pobytu podejrzanego. 20-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej został zatrzymany w ubiegłym tygodniu.

Jak się okazało mężczyzna odpowie nie tylko za kradzież samochodów, ale także kradzieże paliwa, których dokonywał tymi pojazdami. Podejrzewany jest też, jak się okazuje, o próbę włamania do jednego z garaży na terenie Dąbrowy Górniczej. Policjanci Wydziału Przestępczości Przeciwko Mieniu odzyskali skradzione auta i zwrócili je prawowitym właścicielom.

Podejrzany wkrótce stanie przed sądem. Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 20-latkowi zarzutów związanych z kradzieżą pojazdów i usiłowaniem włamania. Odpowie również za szereg wykroczeń. Grozi mu 10 lat za kratkami.