Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Kuklowisko na terenie piekarskiego MOSiR-u

Autor: w dniu 2023-05-27

Będą jeździć na rolkach przy dźwiękach muzyki. Szykuje się ciekawe wydarzenie na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich. 

Piekarskie Stowarzyszenie KUKLOK wraz ze Śląskim Programem Kosmicznym i Skate Dance ever organizują dziś Kuklowisko na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich.

Kuklowisko przy Olimpijskiej

Czym właściwie jest Kuklowisko? To jazda na rolkach w rytmie muzyki puszczanej z płyt winylowych. Wydarzenie rozpocznie się dziś o 19:00 na terenie MOSiR-u. Zabawa będzie trwała do godz. 22.00.

To już trzecia edycja imprezy, której organizatorzy zachęcają wszystkich do jazdy na rolkach i wrotkach w rytm najlepszej muzyki puszczanej prosto z winyli przez Śląski Program Kosmiczny w składzie Kicø/Matjazz/Halglass. Dodatkowo uczestnikom towarzyszyć będą kolorowe efekty świetlne.

Osoby zaangażowane w organizację wydarzenia zachęcają do użycia oryginalnych przebrań i zaopatrzenia się w świecące gadżety. Warto wziąć także kask i ochraniacze! Wejściówka kosztuje 10 złotych.

Termin może, o czym warto pamiętać, ulec zmianie, jeśli pogoda będzie niesprzyjająca.

Po zabawie – Rolkowy After w klubie Piekarnik.