Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Ławeczka parkowa dla WOŚP. Została wystawiona na aukcję!

Autor: w dniu 2024-01-10

W internecie można brać udział w aukcjach charytatywnych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród nich przejażdżki wyjątkowymi samochodami, spotkania z rozpoznawalnymi osobami, ale to nie wszystko. Można też wylicytować… własną ławkę w parku w Kamieniu – jednej z dzielnic Piekar Śląskich!

Akademicki Zespół Szkół w Piekarach Śląskich, gdzie kolejny raz mieści się miejski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, poinformował w swoich mediach społecznościowych, że Miasto Piekary Śląskie przekazało na licytację internetową Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy… parkową ławeczkę.

Ławeczka w parku idzie na licytację

W ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na licytację wystawiona została ławeczka w parku w Kamieniu. Chętni mają możliwość zdobycia własnej ławeczki w najfajniejszym piekarskim parku – parku w Kamieniu. Co dokładnie jest przedmiotem aukcji? Otóż ten, kto wygra licytację , będzie mógł wypromować swoją osobę lub firmę na tabliczce, która zostanie umieszczona na ławce, czyniąc ją wyjątkową, spersonalizowaną.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra, przypomnijmy, na rzecz zakupu sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Ważną informacją dla osób biorących udział w licytacji jest to, że Urząd Miasta Piekary Śląskie zastrzega sobie prawo do zakwestionowania proponowanej nazwy, jeśli będzie wulgarna, łamała ogólnie przyjęte dobre obyczaje, godziła w dobre imię miasta lub będzie miała charakter agitacyjny.

Warto pamiętać, że ławeczka nie jest jedynym przedmiotem wystawionym na aukcję przez piekarski sztab WOŚP. Chętni mogą też licytować figurkę rowerzysty, której pomysłodawcą są Piekarskie Koła, a wykonawcą – Industrial GUT "ajza projekt". Co jeszcze można licytować? Propozycje TUTAJ.