Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Limitowana Rodzinna Promocja w Energylandii na wakacyjne bilety! Znamy szczegóły

Autor: w dniu 2023-07-26

Energylandia dostarcza świetną rozrywkę milionom turystów z całej Europy. Proponuje gościom różne promocje, a teraz poinformowała o najnowszej. Będzie obowiązywać od 1 sierpnia. 

Największe i najszybsze roller coastery, kolorowe karuzele, i zdumiewające pokazy, a do tego 5 basenów, 36 zjeżdżalni wodnych, piaszczyste plaże i 7000 leżaków! Wszystko to znajdziemy w ramach jednego biletu wstępu do Energylandii. Ile kosztują poszczególne bilety dostępne dla tych, którzy szukają zabawy?

bilet normalny od 140 cm – 179 zł /szt., zamiast 199 zł

bilet ulgowy do 140 cm – 139 zł /szt., zamiast 149 zł

bilet normalny od 140 cm 2-dniowy – 319 zł/ szt., zamiast 359 zł

bilet ulgowy do 140 cm 2-dniowy – 249 zł/ szt., zamiast 269 zł

Warunkiem skorzystania z tej rodzinnej promocji jest zakup minimum 4 biletów. Promocyjne bilety dostępne są TUTAJ. Bilety zakupione podczas promocji wykorzystać można od 1 sierpnia do 29 października 2023, czyli do końca sezonu. Park latem otwarty jest od 10:00 do 20:00, znów po wakacjach Park czynny jest do 18:00. Pełny kalendarz dostępny na stronie – LINK.

Zakupione bilety podczas tej limitowanej promocji dają możliwość skorzystania z wakacyjnych, sobotnich Magic Night & Beach Party. Zyskuje się w ten sposób nie tylko na kupnie biletów, ale także aż 3 godziny zabawy gratis!

Jeśli ktoś ma zamiar odwiedzić Energylandię z takimi biletami jesienią, przekona się, jak wygląda w obiekcie Polska Złota Jesień, czyli Park przeobrażony w jesienną odsłonę i w końcu Halloween dla fanów dreszczyku emocji i dobrej zabawy.

Dwudniowy pobyt w Energylandii sprawdzi się znakomicie – warto połączyć zabawę na roller coasterach z relaksem w Water Parku. W pobliżu Parku dostępnych jest wiele miejsc noclegowych, w tym ośrodek Western Camp Resort, który przygotował promocję dla odwiedzających, potrwa ona aż do 4 września! Sprawdź szczegóły! Dojazd do Energylandii jest niesamowicie prosty! Realizuje ona połączenia autobusowe aż z 14 miast w Polsce oraz zapewnia dla swoich Gości pociągi z Krakowa i Katowic. SPRAWDŹ DOJAZD