Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Makabryczne odkrycie w lesie. Sprawę wyjaśnia policja

Autor: w dniu 2023-10-15

Spacerowicz natknął się na ludzkie szczątki podczas spaceru po lesie. Na miejsce wezwano służby, które zabezpieczyły teren. Śledczy pracują nad rozwikłaniem zagadki. 

Służby zostały poinformowane w sobotę, 14 października, że w lesie na terenie jednej z miejscowości powiatu częstochowskiego odnaleziono ludzkie szczątki. Miejsce to zabezpieczono i wezwano policję.

Makabryczne odkrycie w lesie

Służby otrzymały informację o makabrycznym znalezisku w sobotę, przed godziną 19.00. Na miejsce – do kompleksu leśnego znajdującego się w rejonie ulicy Leśnej w miejscowości Żuraw w gminie Janów w powiecie częstochowskim – wezwano druhów z OSP Mstów i OSP Żuraw, którzy podjęli niezbędne czynności w tym miejscu.
Serwis internetowy kłobucka.pl informuje, że mężczyzna spacerujący po lesie z dziećmi natknął się na "wystające z ziemi ludzkie szczątki". Chwilę po tym odkryciu, gdy odprowadził dzieci do domu, o znalezisku powiadomił policję.
– Otrzymaliśmy wczoraj zgłoszenie o odnalezieniu ludzkich szczątków. Policjanci pracowali na miejscu do późnych godzin nocnych. Dzisiaj od rana korzystając z naturalnych warunków, działania zostały wznowione. Na chwilę obecną nie można jednoznacznie stwierdzić kogo szczątki tam odnaleziono. Ciało jest w znacznym stopniu rozkładu i dopiero badania genetyczne prawdopodobnie pozwolą na odpowiedź o tożsamość – mówi w rozmowie z serwisem kłobucka.pl rzecznik częstochowskiej policji asp. szt. Barbara Poznańska.
Źródło: kłobucka.pl
Fot. OSP Mstów