Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Maść na ból pleców miała mu pomóc. Do drzwi zapukali policjanci

Autor: w dniu 2024-05-29

Mundurowi znaleźli w mieszkaniu mężczyzny spore ilości nielegalnej substancji. Ten tłumaczył, że potrzebował jej do przygotowania maści przeciwbólowej. To niewiele mu pomogło, bo będzie musiał odpowiedzieć za to, co zrobił.

Kryminalni weszli do mieszkania pewnego mężczyzny, gdzie znaleźli spore ilości narkotyków. Akcja przeprowadzona została pod koniec listopada ubiegłego. Zatrzymano wówczas 36-letniego mieszkańca powiatu wodzisławskiego, który miał w swoim mieszkaniu środki odurzające.

– Policjanci wówczas zabezpieczyli łącznie 2,5 kg tego narkotyku. Ponad 2 kg stanowiły kostki wykonane z marihuany i masła. Mężczyzna w taki sposób przygotował maść, którą chciał smarować swoje bolące plecy – mówi asp. szt. Małgorzata Koniarska z wodzisławskiej policji.

Policja informuje, że biegły potwierdził, że zabezpieczone substancje, to marihuana. 36-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji odurzającej.

Fot. KPP Wodzisław Śląski

Policjanci zakończyli prowadzone pod nadzorem wodzisławskiej prokuratury śledztwo w tej sprawie, akt oskarżenia został już wysłany do sądu. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.