Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Mężczyzna chciał zaciągnąć nastolatki do auta. Sprawą zajmuje się policja

Autor: w dniu 2023-05-25

Skrajnie niebezpieczna sytuacja miała miejsce w Strzybnicy. Mężczyzna chciał zaciągnąć do samochodu dwie nastolatki. Te zdołały się wyrwać. O sytuacji poinformowano policję.

Zdarzenie miało miejsce, jak poinformował internauta udzielający się w grupie internetowej Nasza Strzybnica, 15 maja około 10.00. Właśnie wtedy, wedle relacji, na przystanku autobusowym Park Hutnika doszło do niebezpiecznej sytuacji.

"starszy pan pod krawatem, usiłował zaciągnąć dwie nastoletnie dziewczyny do samochodu, pod pretekstem podrzucenia ich tam gdzie chciały jechać. Doszło do szarpaniny, dziewczyny wystraszone na szczęście uciekły, sprawa została zgłoszona na policję. Jeżeli ktoś coś widział, policja będzie wdzięczna za informacje." – czytamy we wpisie.

screen/fb/Nasza Strzybnica

Do sprawy odniosła się tarnogórska policja. Zgłoszenie wpłynęło, co potwierdza sierż. szt. Kamil Kubica – oficer prasowy tarnogórskiej policji, do Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach. Zgłaszającą była matka jednej z 15-latek. Wydział Kryminalny, jak zaznacza policjant, analizuje sytuację.