Teraz gramy:

Title

Artist
Background

4. Tauron Biegnij dla Aniołów! Trwają zapisy na bieg

Autor: w dniu 2023-05-25

Zbliża się wydarzenie biegowe, które będzie nie tylko okazją do aktywnego spędzenia czasu, ale także pomocy na rzecz instytucji, która wspomaga potrzebujących.  

Biegi dla dzieci i dorosłych zorganizowane zostaną 4 czerwca w Parku Kościuszki w Katowicach. Właśnie tam odbędzie się IV edycja Charytatywnego Biegu Tauron Biegnij Dla Aniołów.

4. Tauron Biegnij dla Aniołów – zapisy trwają

Chętni mogą zapisywać się na IV edycję Charytatywnego Biegu Tauron Biegnij Dla Aniołów! To jedna z większych imprez charytatywnych w regionie. W programie odbędzie się piknik, kilka turniejów biegowych i szereg innych atrakcji – wszystko na rzecz Fundacji Dom Aniołów Stróżów.

-Pomagamy dzieciom, które są pod opieką Domu Aniołów Stróżów, a takich dzieciaków mamy – w takiej codziennej pomocy terapeutycznej, socjalnej, medycznej – 130 i około 500 dzieci w ciągu roku w programach ulicznych. Stąd takie wydarzenie, które z jednej strony dla uczestników jest czasem fajnie, zdrowo spędzonym czasem, a jednocześnie każdy, kto zapisuje się na bieg, wpłaca wpisowe i w ten sposób pomaga nam zorganizować codzienną opiekę, atrakcje, zajęcia, zabawy dla tych wszystkich dzieci – mówi prezes Fundacji, Monika Bajka.

Zapisy ciągle trwają – do 2 czerwca – pod adresem https://anioly24.pl/zapisy/. Wydarzenie odbędzie się, przypomnijmy, 4 czerwca w Parku Kościuszki w Katowicach. Po zawodach – szereg zabaw i rodzinnych aktywności.

– Biegnij i pomagaj! Zabierz przyjaciół, rodzinę, zróbcie sobie marsz, szybki spacer, bieg i dzielcie się dobrem z potrzebującymi dziećmi! – zachęcają organizatorzy

Początek wydarzenia o 10.00. Koniec zaplanowano na godzinę 15.00. Najlepsi zawodnicy mogą liczyć na upominki. Nagrody przewidziano za pierwsze 3 miejsca w klasyfikacji kobiet i mężczyzn w biegu głównym oraz za pierwsze 3 miejsca w klasyfikacji dziewcząt i chłopców w biegu dla dzieci młodszych i biegu dla dzieci starszych

Dla każdego pamiątkowy medal oraz drobny upominek.

Fot. archiwum Fundacji Dom Aniołów Stróżów