Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Mężczyzna utknął w kontenerze na elektrośmieci

Autor: w dniu 2023-12-07

Mężczyzna utknął w nocy w kontenerze na elektrośmieci. Służby zostały poinformowane przez świadka, a my poznaliśmy szczegóły dotyczące tej nietypowej sytuacji. 

Nie wiadomo, czy czegoś tam szukał, czy chciał się ukryć przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci ze Świętochłowic pojechali wczoraj do dość nietypowego wezwania w sprawie osoby, która znalazła się… w kontenerze na elektrośmieci.

Na miejscu oprócz policjantów interweniowali też strażacy. Zostali wezwani wczoraj o godzinie 22.55, jak poinformował nas st. kpt. Rafał Binięda ze świętochłowickiej straży pożarnej, na ulicę Śląską 75 w Świętochłowicach. Był tam przytomny mężczyzna, którego strażacy uwolnili z zamkniętego pojemnika przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Potem do działań przystąpili policjanci.

-Wczoraj w nocy dyżurny świętochłowickiej komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który wszedł do kontenera na elektrośmieci i od trzech godzin nie potrafi się wydostać. Skierowany na miejsce patrol policji, wraz z zespołem straży pożarnej, wydostali mężczyznę. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 28-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej jest poszukiwany listem gończym za kradzież z włamaniem. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Trafił do aresztu – mówił Marcin Korek ze świętochłowickiej policji.

Zatrzymany mężczyzna ponownie będzie miał problem z wydostaniem się z zamkniętego pomieszczenia. Tym razem jednak pomocy nie będzie i odsiedzi swój wyrok.