Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Miał się spotkać z „nastolatką”. Łowcy pedofilów zatrzymali mężczyznę w centrum Bytomia

Autor: w dniu 2023-02-25

Udawali nastolatkę w Internecie – łowcy pedofilów z grupy "Wataha-Na Tropie Pedofilii" w centrum Bytomia zatrzymali w środę 59-letniego mieszkańca Zabrza, podejrzewanego o pedofilię.
Na miejsce natychmiast wezwano policję.

Członkowie grupy, podobnie jak kilku innych w Polsce udają nastoletnie dziewczynki lub chłopców wyłapują w sieci osoby, które chcą – mimo wiedzy, że spotykają się z nastolatkiem bądź nastolatką, by do takiego spotkania doszło. Cel jest jeden – seks.

Krzysztof ma żonę, dzieci oraz wnuczkę, która ma 11 lat. Niestety, jak twierdził w rozmowach, ma z nią "sekreciki", chciał mieć takowe także z naszym wirtualnym dzieckiem. Czyżby tragedia wisiała w powietrzu?! Oby to, o czym mówił Krzysztof, było wymysłem, który miałby nas zachęcić do spotkania z nim. Chęć zabrania naszego Watahowego dziecka do parku, aby uczynić te wszystkie obrzydliwe rzeczy, które opisywał w rozmowie telefonicznej były dla nas potwierdzeniem jego preferencji oraz zamiłowań – poinformowała grupa "Wataha-Na Tropie Pedofilii".

Mężczyzna miał prosić by "nastolatka", którą poznał w sieci, usuwała ich rozmowy, i by nikomu o nich nie mówiła. W końcu miało dojść do spotkania. 

Policja potwierdza, że doszło do zatrzymania mieszkańca Zabrza. Śledztwo prowadzi miejscowa prokuratura.

Źródło: Policja Bytom, Fot. Wataha-Na Tropie Pedofilii