Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Mieli to w samochodzie, garażu i mieszkaniu. Zatrzymano dwie osoby

Autor: w dniu 2024-04-22

Mieszkańcy Sosnowca najpewniej nie spodziewali się tego, że to, co robią, wyjdzie na jaw. Zainteresowali się nimi śledczy, którzy przeprowadzili akcję, w wyniku której zatrzymano dwóch mężczyzn.

Kolejne osoby usłyszały zarzuty związane z przestępczością narkotykową. To skutek działań podejmowanych przez sosnowieckich śledczych. Ci informują o tym, co działo się jednego dnia na terenie miasta.

Mieli to w samochodzie, garażu i mieszkaniu. Do akcji wkroczyli policjanci

Sosnowieccy kryminalni kolejny raz w ciągu jednego dnia zabezpieczyli łącznie 8,5 kg marihuany, blisko 300 g amfetaminy oraz blisko 500 g metamfetaminy. Wpadli na trop dwóch mieszkańców Sosnowca. Pierwszy z nich, 31-latek, w swoim mieszkaniu oraz przynależącej do niego piwnicy trzymał, jak relacjonują śledczy, znaczne ilości marihuany, metamfetaminy i amfetaminy. U drugiego z mężczyzn – w należącym do niego garażu oraz samochodzie, kryminalni zabezpieczyli blisko 3,5 kg marihuany. Od obu mężczyzn kryminalni zabezpieczyli gotówkę na poczet przyszłych kar.

Zarówno 31-latek, jak i 45-latek zostali zatrzymani przez policjantów i usłyszeli prokuratorskie zarzuty za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, za co grozi im kara pozbawienia wolności do 10 lat. Następnie stanęli przed obliczem sosnowieckiego sądu, który postanowił o ich tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy.