Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Mieszkaniec Tarnowskich Gór w Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Autor: w dniu 2024-02-26

Mieszko Masłowski to mieszkaniec Tarnowskich Gór, którego już niebawem będzie można zobaczyć w najnowszej odsłonie programu "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". W sieci nie brakuje gratulacji i życzeń dla doświadczonego tancerza.

Pochodzący z Tarnowskich Gór tancerz Mieszko Masłowski wystąpi – w parze z Beatą Olgą Kowalską – w najnowszej odsłonie programu Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami. Talent zwycięzcy otwartych Mistrzostw Polski w kategorii U19 i U21, który zwyciężył w Pucharze Świata w kategorii U21 będzie można podziwiać już w marcu.

Mieszko Masłowski w programie Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Mieszko Masłowski jest absolwentem II LO im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach, zdecydował się na przeniesienie do Warszawy, gdzie wybrał studia na Politechnice Warszawskiej, na kierunku automatyka i robotyka. Pasjonat tańca towarzyskiego podkreślił w rozmowie z mediami, że nie zdecydował się na udział w castingu do programu, bo terminy kolidowały z udziałem w turniejach tanecznych, ale to organizatorzy odezwali się do niego, proponując udział w telewizyjnym show.

W stolicy Mieszko zajmuje się obecnie nauką tańca i przybliża tajniki tej sztuki chętnym. Jego partnerką w programie telewizji Polsat będzie Beata Olga Kowalska – prezenterka i aktorka znana m.in. z serialu "Ranczo".

Zdjęcie wyróżniające: facebook/Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami