Teraz gramy:

Title

Artist
Background

105 lat Publicznych Służb Zatrudnienia oraz 20-lecie funkcjonowania Powiatowego Urzędu Pracy w Rudzie Śląskiej – to wyjątkowe okazje, aby wdrożyć nowy projekt w ramach Centrum Wsparcia Młodych.

Rudzki Urząd Pracy od jutra, 25 stycznia do 1 marca zaplanował cykl spotkań i warsztatów pod hasłem "Młodzi u progu kariery".

-Wydarzenie jest organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej z okazji naszego święta – i to podwójnego. 27 stycznia, jak co roku przypada Dzień Pracownika  Publicznych Służb Zatrudnienia, natomiast 1 marca obchodzić będziemy 20-lecie powstania Urzędu Pracy w Rudzie Śląskiej. Dla nas to bardzo ważne daty i dlatego chcemy uczcić je w sposób wyjątkowy. Nie tylko we własnym gronie, ale wspólnie z młodymi mieszkańcami Rudy Śląskiej wspierając ich w wyborze ścieżki kariery. Cykl wydarzeń "Młodzi u progu kariery" rozpoczynamy już 25 stycznia. Będziemy wtedy mówili o pracy z pasją – mówi Beaty Płaczek, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Rudzie Śląskiej.

 

Osoby do 30 roku życia, zainteresowane udziałem w wybranych spotkaniach mogą się zapisywać. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Partonem medialnym cyklu "Młodzi u progu kariery" jest Radio Piekary.