Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Myli psa na myjni samochodowej

Autor: w dniu 2023-05-31

Pies był brudny. Jego właściciele myli go na myjni bezdotykowej – chemią samochodową i wodą pod ogromnym ciśnieniem. Nagranie trafiło do sieci, a sprawą zajmuje się policja. 

Bulwersujące zdarzenie i przykład ludzkiego bestialstwa z myjni bezdotykowej na terenie Oświęcimia. O sprawie opowiedział jeden z klientów, który widział zajście, w którym ucierpiało zwierzę.

Myli psa na myjni samochodowej

Opisywana sytuacja miała miejsce 26 maja na myjni bezdotykowej przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Oświęcimiu. Jeden z jej klientów zadzwonił do obsługi, informując o tym, że o 20.00 był świadkiem bestialskiego zachowania pary wobec psa.

"Nasz monitoring zarejestrował wstrząsającą sytuację, gdzie Państwo DWUKROTNIE!! szorowali PSA naszą szczotką z CHEMIĄ!! przeznaczoną do mycia POJAZDÓW!! Następnie wraz z kolejnym programem – skierowali załączoną lancę (100 bar) z niewielką odległością w stronę psa, który jak widać na załączonym nagraniu – skulał ogon i próbował się wyrwać!!" – czytamy w opisie sytuacji uchwyconej przez kamery monitoringu.

Sprawą zajęły się odpowiednie do tego służby. Zgłoszenie od właścicieli myjni wpłynęło do oświęcimskiej policji 28 maja. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawców i wyjaśnienia wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

Za znęcanie nad zwierzętami grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Właściciele myjni podziękowali wszystkim, którzy nie byli obojętni wobec opisywanej sytuacji: