Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Nadaj przesyłkę szybko i tanio

Autor: w dniu 2023-03-27

Z roku na rok zakupy przez internet cieszą się coraz większą popularnością. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, by odebrać swoje zamówienie. Wystarczy wybrać kuriera, dostarczy on paczkę pod wskazany adres – zwykle następuje to już kolejnego dnia roboczego (w przypadku nadań krajowych).

Możliwe jest również zamówienie przewoźnika, który odbierze spod podanego w formularzu adresu przygotowaną przesyłkę i doręczy ją do adresata. Obecnie wysyłanie paczek jest niezwykle łatwe, szybkie i wygodne. Chcesz zrobić niespodziankę bliskim, którzy znajdują się w innym kraju lub innym odległym od Piekar Śląskich mieście? Nie ma problemu! Nadaj przesyłkę za pośrednictwem brokera kurierskiego, a dotrze ona szybko do docelowego miejsca. Ceny są bardzo przystępne, a przewoźnicy sprawnie rozwożą paczki.

Nadaj przesyłkę przez internet bez martwienia się wysokimi kosztami

Nadaj przesyłkę szybko, wygodnie, tanio, w dowolnym momencie i miejscu. Na rynku działa wielu firm przewozowych, można oczywiście złożyć zamówienie bezpośrednio na ich stronie internetowej. Jeśli komuś zależy na zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy, to zdecydowanie lepszym wyborem będzie dla niego broker kurierski – jednym z nich jest https://allekurier.pl/.

Broker, czyli pośrednik między kurierem a nadawcą paczki, współpracuje on z wieloma przewoźnikami, wyłącznie sprawdzonymi, cieszącymi się renomą. Można wobec tego liczyć na ogromny wybór. W celu wyceny przesyłki wystarczy podać jej wymiary i kraj doręczenia, a zostaną wyświetleni dostępni kurierzy, którzy zrealizują zamówienie. Ceny mogą być mocno zróżnicowane, dlatego warto zapoznać się z cennikami poszczególnych przewoźników. Umożliwi to znalezienie dla siebie najkorzystniejszej oferty.

Po wybraniu kuriera następuje przekierowanie do wypełnienia krótkiego formularza. Podaje się w nim dane teleadresowe nadawcy i adresata przesyłki. Należy wpisać imiona i nazwiska, dokładny adres zamieszkania, numer telefonu. Potrzebny będzie także adres mailowy, na który zostanie wysłana wiadomość zawierająca załącznik w postaci dokumentów przewozowych. Są one generowane automatycznie przez system po złożeniu i opłaceniu zamówienia.

Należy je wydrukować i przykleić na przygotowaną paczkę dla kuriera. Podczas wypełniania formularza zamówienia do wyboru są rozmaite usługi dodatkowe typu ubezpieczenia, doręczenie w weekend, w godzinach porannych lub wieczornych. Pamiętać należy również o zaznaczeniu, że kurier ma przyjechać po paczkę. Oczywiście można również zdecydować się na dostarczenie przesyłki we własnym zakresie do konkretnego punktu nadawczego.

Nadaj przesyłkę przez brokera kurierskiego

Broker kurierski jest pośrednikiem między nadawcami przesyłek a firmami przewozowymi. Nie odpowiada on za zrealizowanie usługi, ale umożliwia jej zlecenie i wykonanie przez firmę zewnętrzną. Można zamówić kuriera po odbiór przesyłki bez wychodzenia z domu. Wystarczy mieć dostęp do internetu. Znika konieczność podpisywania umowy z przewoźnikiem i ponoszenia wysokich kosztów. Broker kurierski oferuje niższe stawki dla każdego klienta indywidualnego i biznesowego, bez względu na liczbę nadawanych paczek (wysłać można nawet jedną).

Strona do zamawiania paczek, listów i palet jest udostępniana przez brokera kurierskiego całodobowo. Nie trzeba mieć na uwadze godzin pracy firmy. Złożenie zamówienia online zajmuje kilka minut, nie ma w tym niczego skomplikowanego.

W przypadku korzystania z usług brokera kurierskiego nie trzeba martwić się żadnymi zobowiązaniami. W dowolnym momencie można zmienić platformę i przetestować kolejną. Wystarczy porównać ceny usług różnych pośredników, aby znaleźć dla siebie najkorzystniejszą ofertę w danym momencie. Wysyłać można przesyłki zarówno krajowe, jak i zagraniczne.

Strony internetowe brokerów kurierskich są niezwykle intuicyjne, wzbogacone o szereg pomocnych narzędzi i udogodnień. Za zamówienie płaci się szybkim przelewem online, a jego status można monitorować w panelu klienta. Wystarczy wpisać numer trackingowy przesyłki, aby wiedzieć, gdzie dokładnie się ona znajduje, czy dotarła już do adresata.

Materiał powstał we współpracy z partnerem.