Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Największe zadaszone lodowisko w regionie otwarte od dziś

Autor: w dniu 2022-12-08

Przed Libero Katowice na miłośników ślizgawek i dobrej zabawy na lodzie czeka nie lada gratka! Specjalnie dla małych i tych nieco większych łyżwiarzy już dzisiaj, 8 grudnia, na Placu do Radości otwiera się największe w regionie zadaszone lodowisko.

Organizatorzy ślizgawki zapewniają, że łyżwiarze przez całą zimę będą mogli nie tylko za darmo pojeździć na łyżwach, ale także zatańczyć na lodzie w rytm muzyki disco czy wziąć udział w lekcjach nauki jazdy z instruktorem. To nie wszystko, co przygotowano. Święta za pasem, dlatego i w Libero trwa już wielkie odliczanie – na mieszkańców czekają choinki, pakowanie prezentów i aż 7700 nagród w gigantycznym Kalendarzu Adwentowym.

Lodowisko przed Libero Katowice znów dostępne

Na Plac do Radości przed Libero Katowice powraca oczekiwana, zimowa atrakcja – bezpłatne lodowisko. Każdy, kto tylko ma ochotę pośmigać po gładkiej tafli lodu, może robić to przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe) i to bez względu na pogodę. Wszystko to dzięki specjalnemu zadaszeniu, które stanowi ochronę przed deszczem i śniegiem. To jedyne takie lodowisko na świeżym powietrzu w regionie. Z kolei z myślą o osobach, które nie posiadają własnych łyżew, tak jak w poprzednim roku, będzie funkcjonowała w pełni wyposażona wypożyczalnia sprzętu. Wszystko ozdobione zostało świetlnymi girlandami, a nad ślizgawką góruje prawdziwa kula dyskotekowa, wprawiająca łyżwiarzy w zabawowy nastrój.

– W Libero przez cały rok dzielimy się z mieszkańcami dobrą energią i organizujemy wyjątkowe atrakcje dla całych rodzin. Ubiegła zima pokazała nam, że lodowisko na Placu do Radości jest uwielbiane przez dzieci i dorosłych, dlatego i w tym roku postanowiliśmy przygotować tę niespodziankę. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, niezależnie od wieku, bo ślizgi na lodzie to niezapomniana frajda dla małych i dużych. Zapraszamy także najmłodszych na niesamowite spotkanie z Mikołajem. Mamy nadzieję, że atrakcje, które przygotowaliśmy na okres świąteczno-zimowy, umilą mieszkańcom ten szczególny czas i wywołają uśmiech na ich twarzach, którego tak bardzo wszyscy teraz potrzebujemymówi Aleksander Poltier, senior marketing manager Libero Katowice.

Disco na lodzie, lekcje z instruktorem i wypożyczalnia łyżew

Na bezpłatnym lodowisku przed Libero czeka mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Dzieci stawiające pierwsze kroki na łyżwach mogą bezpłatnie skorzystać z kasków ochronnych i specjalnych pingwinków ułatwiających poruszanie się po tafli. Wystartują również lekcje nauki jazdy na łyżwach prowadzone przez profesjonalnego instruktora. Z kolei dla starszych fanów ślizgów zaplanowane zostały dyskoteki na lodzie, gdzie każdy będzie mógł spróbować swoich sił w tańcu na lodzie w rytm muzyki disco. Wstęp na lodowisko jest bezpłatny. Z uwagi na bezpieczeństwo i komfort łyżwiarzy ustalono limit 50 osób, które jednorazowo mogą wejść na taflę. Osoby, które nie posiadają własnego sprzętu, mogą skorzystać z wypożyczalni w cenie 5 zł za godzinę. Co ważne, za okazaniem paragonu z Libero o wartości co najmniej 30 zł, będzie można przez godzinę bezpłatnie korzystać z łyżew. Lodowisko otwarte jest przez cały tydzień w godzinach 10:00-20:00 (przerwa techniczna w godzinach 14:30-15:30). W Wigilię i Sylwestra ze ślizgawki będzie można skorzystać do godziny 14:00. Z kolei w dni świąteczne, czyli 25-26 grudnia oraz 1 stycznia lodowisko będzie nieczynne – lodowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Dla tych, którzy chcieliby zrzucić zbędne kilogramy i zastanawiają się nad wizytą, przypominamy, że godzinna jazda na łyżwach może pomóc spalić ponad 500 kcal.

Wielkie odliczanie do Świąt, czyli gigantyczny Kalendarz Adwentowy

Lodowisko na Placu do Radości nie jest jedyną atrakcją przygotowaną przez Libero. Od początku grudnia galeria organizuje przedświąteczną zabawę dla klientów, aby umilić im ten szczególny czas oczekiwania. W Libero powstał gigantyczny, interaktywny kalendarz adwentowy. Tak jak tradycyjne kalendarze, ma on 24 okienka, za którymi kryje się aż 7700 różnych nagród-niespodzianek, a wśród nich m.in. zestawy klocków LEGO Technic, karty podarunkowe Libero, bilety do kina czy na kręgle. Każdy, kto zrobi zakupy w Libero za minimum 50 zł, może wybrać swój szczęśliwy numer okienka i sprawdzić, jaki upominek się pod nim kryje! Zabawa trwa do 18 grudnia.

Libero rozdaje choinki, a elfy pakują upominki

Święta bez choinki się nie liczą! Dlatego już w Mikołajki po raz kolejny ruszyła akcja, w której Libero rozdaje świąteczne drzewka w prezencie. Za zakupy o wartości co najmniej 250 zł (jeden paragon) każda osoba otrzyma piękną, pachnącą choinkę. Akcja trwa do Wigilii, a do rozdania jest blisko 2000 ciętych świerków. Do tego każdy, kto będzie chciał sprawić wyjątkowy prezent swoim najbliższym, będzie mógł skorzystać z bezpłatnego pakowania upominków. Świąteczne elfy zapakują w kolorowy papier do 4 prezentów zakupionych w Libero. A już w styczniu, na zbliżające się ferie zimowe, Libero przygotowuje kolejną niespodziankę.