Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Napad na pocztę! Policja szuka sprawcy!

Autor: w dniu 2023-01-24

Policja interweniowała dziś w rybnickiej dzielnicy Niewiadom, gdzie doszło do napadu na placówkę pocztową. Sprawą zajmują się śledczy, którzy poszukują sprawcy. 

Do zdarzenia doszło dziś w godzinach popołudniowych w placówce pocztowej na ulicy Mościckiego w Rybniku – konkretnie w dzielnicy Niewiadom. Osoby odpowiedzialnej za zdarzenie nie zdołano zatrzymać. Informację jako pierwszy podał portal rybnik.com.pl.

Napad na pocztę. Mężczyzna groził pracownicy

Do zdarzenia doszło dziś, co potwierdziła w rozmowie z portalem rybnik.com.pl, st. asp. Bogusława Kobeszko – oficer prasowy rybnickiej policji, o godzinie 15.20. Pewne jest, że sprawca groził 40-letniej pracownicy placówki pocztowej przedmiotem przypominającym nóż. Nie stała się jej krzywda. Pewne jest natomiast, że doszło do kradzieży gotówki. Policja nie informuje, jaka kwota przepadła wraz ze sprawcą napadu, który dotąd pozostaje nieuchwytny. Kiedy zostanie schwytany, najpewniej przedstawione mu zostaną zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Potencjalni świadkowie, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do zatrzymania napastnika proszeni są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku:

– dyżurnym: 47 85 572 55

– wydziałem kryminalnym: 47 85 572 80, 47 85 572 30, e-mail: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl.

Do sprawy będziemy jeszcze wracać, uzupełniając na bieżąco informacje w sprawie. Szczegóły będziemy przybliżać też w serwisach informacyjnych.


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.