Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Napad na salon gier. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia

Autor: w dniu 2024-02-12

Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w jednej z miejscowości powiatu kłobuckiego. Wiadomo, że sprawców było dwóch, a jedna osoba odniosła obrażenia, które nie zagrażają jej życiu.
Służby wyjaśniają przebieg zdarzenia, do którego doszło w weekend w miejscowości Zawady w gminie Popów w powiecie kłobuckim. Był to, jak informuje portal kłobucka.pl, napad rabunkowy, podczas którego niegroźnie ranny został pracownik salonu z automatami do gier przy ulicy Częstochowskiej.
Wedle informacji podawanych przez serwis kłobucka.pl do salonu weszło dwóch zamaskowanych napastników, którzy ugodzili nożem pracującego tam mężczyznę, po czym skradli gotówkę. Ofiara zdarzenia została zabrana do szpitala, jednak obrażenia, których doznała, okazały się niegroźne, zatem życiu zaatakowanego mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo.
Czynności na miejscu zdarzenia prowadzone były, jak informuje kłobucka.pl, zarówno przez policję, jak i Krajową Administrację Skarbową. Do sprawy będziemy jeszcze wracać.