Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Napadli na nastolatka. Byli zamaskowani, ale udało się ich namierzyć

Autor: w dniu 2024-04-04

Napadli go o poranku w centrum miasta. Uderzali go i kopali, po czym ofiara trafiła do szpitala. Sprawców udało się namierzyć i odpowiedzą za to, co zrobili.

W sobotę pszczyńscy policjanci przyjęli zawiadomienie o pobiciu, do którego doszło o poranku w centrum miasta. 17-latek został zaatakowany przez dwóch zamaskowanych mężczyzn. Pokrzywdzony był uderzany pięściami w twarz, a także kopany i szarpany. W wyniku zdarzenia nastolatek doznał złamania nosa i licznych obrażeń w związku z czym kilka dni przebywał w szpitalu.

Byli zamaskowani i napadli na nastolatka

Mundurowi, którzy zajęli się tą sprawą, szczegółowo sprawdzili wszystkie zdobyte informacje, zabezpieczyli i przeanalizowali monitoringi, rozmawiali też z osobami mogącymi mieć informacje na temat zdarzenia. Ponadto kryminalni szybko ustalili dane oraz adresy sprawców, a na dalsze efekty nie trzeba było długo czekać…

– Dziś rano pszczyńscy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o pobicie 17-latka. Mężczyźni w wieku 18 lat, sympatycy jednego z klubów sportowych, mieszkańcy powiatu pszczyńskiego już usłyszeli zarzuty – mówi sierż. szt. Jadwiga Śmietana z pszczyńskiej policji.

Za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu powyżej 7 dni grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Pobicie to czyn zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności.