Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Narkotyki w paczkomacie. Dwie osoby trafiły do aresztu

Autor: w dniu 2023-04-24

Podejrzana przesyłka z nielegalnym towarem w środku zaprowadziła do aresztu dwie osoby. Powód? Ukryte w niej narkotyki. 

Dzięki współpracy raciborskich i wrocławskich policjantów zatrzymano dwie osoby związane z handlem środkami psychoaktywnymi. Do aresztu trafiła 35-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna. Policjanci przechwycili prawie kilogram nowej psychoaktywnej substancji.

Narkotyki w paczkomacie. Podano szczegóły sprawy

Wrocławscy policjanci dowiedzieli się o podejrzanej przesyłce, która została nadana do paczkomatu znajdującego się w powiecie raciborskim. Po pakunek zawierający prawie kilogram narkotyków zgłosiła się młoda kobieta. Nieopodal czekali już na nią kryminalni. 35-latka trafiła do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania jej miejsca zamieszkania znaleziono kolejne środki odurzające. Los 35-latki podzielił mieszkający z nią 33-letni mężczyzna, który również trafił do aresztu. Przechwycono w sumie niespełna kilogram narkotyków. Jak ustalili śledczy, zatrzymani są związani z narkobiznesem i mają na koncie nie tylko zakup, ale i handel dużą ilością nielegalnych środków.

W ubiegły piątek prokurator na wniosek raciborskich śledczych objął 35-latkę policyjnym dozorem. Natomiast 33-letni mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Podejrzanym grozi nawet 12 lat więzienia.

Źródło: KPP Racibórz