Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Nastolatka odnaleziona w lesie. Szczęśliwy finał poszukiwań

Autor: w dniu 2023-12-28

Zgubiła się w lesie i powiadomiła o tym swoich bliskich. Do akcji przystąpiły służby, które rozpoczęły poszukiwania. Nastolatka została przetransportowana do szpitala.

W środowe popołudnie sosnowieccy kryminalni przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 16-letniej dziewczyny. Ze zgłoszenia wynikało, że zgubiła się w lesie, a jej życie i zdrowie mogą być zagrożone. Policjanci podjęli niezbędne działania, w które zaangażowali inne służby.

Nastolatka odnaleziona w lesie

Z treści zawiadomienia wynikało, że nastolatka zgubiła się w lesie w okolicach Kolonii Cieśle, o czym przez telefon powiadomiła najbliższych.

-Miała problemy z poruszaniem się i nie potrafiła odnaleźć drogi powrotnej, co przy panujących obecnie warunkach atmosferycznych mogło doprowadzić do tragedii – przybliża zagadnienie asp. Katarzyna Cypel-Dąbrowska – oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania 16-latki. Zaangażowano dostępne służby i wykorzystano wszystkie dostępne narzędzia, aby zapobiec tragedii i jak najszybciej zlokalizować dziewczynę.

W działania włączyły się również inne służby. Dzięki temu, że podjęto je odpowiednio szybko nastolatka została odnaleziona w krótkim czasie po zgłoszeniu. Z uwagi na to, że była wyziębiona, została przewieziona do pobliskiego szpitala.