Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Nie wyszła mu ta zabawa w chowanego

Autor: w dniu 2023-12-08

Jedni wybierali szafy, kanapy, schowki znajdujące się pod podłogą. Ten człowiek zdecydował, że jego kryjówką będzie piwnica. Nie wyszła mu ta zabawa w chowanego.

Rudzcy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Policjanci ustalili, że ukrywający się przestępca może przebywać w mieszkaniu swojego znajomego. Potem wyszło na jaw, jaką kryjówkę wybrał.

Piekary Śląskie: mężczyzna ukrył się w piwnicy. Miał ku temu powody

Rudzcy kryminalni sprawdzili w środę kilka miejsc, w których mogła ukrywać się osoba poszukiwana przez organy ścigania. Drzwi do jednego z mieszkań otworzył im mężczyzna, który zapewniał, że nie zna poszukiwanego. Policjanci nie dali jednak wiary i po sprawdzeniu pomieszczeń, poszli do piwnicy.

Tam dostrzegli mężczyznę schowanego pomiędzy workami z węglem. Mieszkaniec Rudy Śląskiej został zatrzymany.

"Mężczyzna był poszukiwany celem doprowadzenia do aresztu, gdzie miał odbyć karę zastępczą za niezapłacone grzywny. Mężczyzna szybko jednak zorganizował pieniądze, których od kilku miesięcy nie wpłacał. Jak widać, unikając zapłacenia grzywny nie można liczyć na pobłażliwość i zapomnienie. Niezapłaconą grzywnę sąd zamienia na karę pozbawienia wolności, a gdy skazany dalej próbuje uniknąć kary, wkraczają policyjni poszukiwacze, którzy, jak widać, wyciągają poszukiwanych nawet z węgla." – komentują sprawę mundurowi.