Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Nie żyje dr Andrzej Klimczak. Był cenionym lekarzem

Autor: w dniu 2023-08-30

Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach przekazało informację o śmierci cenionego neurochirurga  dr. Andrzeja Klimczaka. 

Była to persona niezwykle szanowana zarówno wśród pracowników szpitala jak i pacjentów. O czym możemy się przekonać, czytając komentarze rodziców dzieci, którym pomógł dr Andrzej Klimczak. 

Zmarł dr Andrzej Klimczak. Był cenionym lekarzem

Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł dr Andrzej Klimczak – ceniony neurochirurg pracujący w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II w Katowicach. Był szanowany i lubiany przez pacjentów i współpracowników. "Dobry, uczynny, prawdziwy przyjaciel dla wielu…" – czytamy w mediach społecznościowych szpitala.

Wspaniały neurochirurg, lekarz i przede wszystkim człowiek z sercem, uratował moją córkę , jestem w szoku i jest mi bardzo przykro, że odszedł tak wspaniały i dobry człowiek . Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny i personelu medycznego GCZD. Panie Doktorze – dziękuję, niech Pan spoczywa w spokoju. Ogromne kondolencje – pisze jeden z rodziców. 

Pogrzeb dr. Klimczaka odbędzie się w piątek, 1 września o godzinie 10.00 w Bazylice św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP w Katowicach przy ulicy Panewnickiej 76.

Później nastąpi przejazd na Cmentarz Parafialny w Sączowie.

Fot. archiwum GCZD