Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Nie żyje druh z OSP Bytom-Górniki. Miał 23 lata

Autor: w dniu 2023-02-06

Nie żyje 23-letni druh Ochotniczej Straży Pożarnej Bytom-Górniki. Miał zaledwie 23 lata. 
Ochotnicza Straż Pożarna Bytom-Górniki podał w mediach społecznościowych smutną wiadomość o śmierci 23-letniego druha. Czytamy o jego licznych zaletach, internauci składają kondolencje.

Druh z OSP Bytom-Górniki odszedł w młodym wieku

Koledzy z Ochotniczej Straży Pożarnej Bytom-Górniki poinformowali o niespodziewanej śmierci ich kolegi. Ich słowa chwytają za serce.
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomości o śmierci naszego przyjaciela dh Dawida, który odszedł od nas w wieku 23 lat. Nieoczekiwana śmierć wyrwała z naszych strażackich szeregów Człowieka sumiennego, uczynnego, który tej działalności poświęcił wiele energii i pracy, nie szczędził swojego zdrowia, wolnego czasu, realizując z ogromnym zaangażowaniem zadania ratownicze mające na celu pomoc drugiemu człowiekowi w zagrożeniu.
Tacy ludzie jak Dawid nie odchodzą na zawsze – zostanie w naszych wspomnieniach, na naszych fotografiach, na zawsze w naszych sercach. Śp. druhu Dawidzie byłeś zawsze oddany społecznej pasji pożarnika, niech u kresu ostatniej drogi przywita Cię św. Florian, mając Cię w opiece, spoczywaj w pokoju. Łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi zmarłego -pogrążeni w smutku przyjaciele OSP Górniki – czytamy we wpisie umieszczonym na facebooku.
23-latek zginął wskutek wypadku, do którego doszło wczoraj przed godziną 8.00 w jednym z zakładów pracy na terenie Bytomia. Został wciągnięty, jak opisuje Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, przez taśmociąg. Na tę chwilę nieznana jest data pogrzebu 23-latka.

Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.