Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Nie żyje Patrycja Widera. Influencerka miała 24 lata

Autor: w dniu 2023-11-08

Patrycja Widera – rozpoznawalna w sieci influencerka zmarła w wieku zaledwie 24 lat. Przed odejściem zamieściła w sieci zdjęcia ze szpitala.

Patrycja Widera, która w sieci znana była jako Widupa, miała 24 lata. Urodzona 26 kwietnia 1999 roku mieszkała w Piekarach Śląskich razem ze swoją matką. Była rozpoznawalna w sieci, gdzie miała wielu fanów (na Tik-toku obserwowało ją 1,5 miliona osób, na Instagramie 131 tysięcy). Nagrała, wspólnie z Kamilem Kossakowskim, utwór "Wyrąbane", próbując zaistnieć w ten sposób na scenie disco-polo, ale wystąpiła też w serialu "Szkoła" emitowanym na antenie TVN-u, a także programie "Project Lady", który pokazała ta właśnie stacja telewizyjna.

Zmarła dziś rano. Na ostatnim z opublikowanych zdjęć zaprezentowała się podczas pobytu w szpitalu.

W sieci pożegnał ją inny rozpoznawalny w sieci tiktoker Sebastian Kowalczyk, który wraz z nią działał – o czym przypominaserwis plotek.pl – w grupie "Artystyczni". "Dziś już ciebie nie ma, ale nadejdzie dzień kiedy się spotkamy i będziemy szczęśliwi na wieki. Za zgodą mamy informuję, że @widupa z nami już nie ma, ale u góry jest szczęśliwa. Uszanujmy prywatność rodzin" – napisał w pożegnaniu.

Fot. instagram/sebastiankowalczykkk

Fot. wyróżniające: instagram/widupa