Teraz gramy:

Title

Artist
Background

„Nim umrze miłość”. Koncert w BECEK-u

Autor: w dniu 2023-09-20

Wielu zna ją jako Anioła Wolontariatu, dla innych jest po prostu babcią Józią. Przez całe swoje życie starała się pomagać innym – zwłaszcza tym najuboższym. Teraz zaprasza na wyjątkowe wydarzenie.

Upływają kolejne lata i ubywa sił, ale pani Kazimiera nie spoczywa na laurach. W najbliższą sobotę w Bytomskim Centrum Kultury organizuje wyjątkowy koncert dedykowany ludziom dobrej woli, którzy udzielają się na szlachetnym polu wolontariatu.

-Tak mnie uczono, że mam się dzielić i zawsze widziałam tylko drugą osobę, a nigdy siebie. Piszę swoją biografię i tym koncertem chciałam podziękować wszystkim tym, którzy wspierali mnie w mojej działalności.  Będzie fortepian, moja poezja i Opera Śląska – wspaniali, nasi przecudowni artyści – mówi naszej reporterce Gabrieli Kokott-Drzyzdze Kazimiera Maźniak

Pani Kazimiera Maźniak kilkadziesiąt lat społecznie uczestniczyła w wielu projektach charytatywnych za co, między innymi, została wyróżniona tytułem "Anioła Wolontariatu". Koncert odbędzie 23 września, o godz. 17.00 w Sali ToTu Bytomskiego Centrum Kultury.

W koncercie wystąpią:
PROF. HENRYK JAN BATOR
oraz SOLIŚCI OPERY ŚLĄSKIEJ:
RENATA DOBOSZ I ZBIGNIEW WUNSCH
przy fortepianie: LARYSA CZABAN.
Zainteresowani udziałem w koncercie proszeni są o wcześniejszy kontakt z organizatorką: tel. 889 433 852.