Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Od grudnia nowe kierunki z lotniska w Pyrzowicach

Autor: w dniu 2023-10-06

Linia lotnicza Wizz Air zapowiedziała, że w grudniu tego roku zacznie latać z Katowice Airport na dwóch nowych kierunkach regularnych, tj. do Akaby (Jordania) oraz Brukseli-Charleroi (Belgia).

Zgodnie z zapowiedziami przewoźnika, w środę 13 grudnia 2023 roku odbędzie się pierwszy rejs do Akaby. Kierunek będzie dostępny dwa razy w tygodniu – w środy i niedziele. Z kolei od 1 kwietnia do 6 maja 2024 r. trasa będzie obsługiwana w poniedziałki oraz piątki.

Dzień po inauguracji lotów do Jordanii, tj. w czwartek 14 grudnia 2023 roku, Wizz Air rozpocznie obsługę połączenia między Katowice Airport a belgijskim lotniskiem Bruksela-Charleroi. Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu: w czwartki i niedziele. Począwszy od kwietnia 2024 r. trasa będzie dostępna w środy oraz niedziele.

Od prawie 20 lat, na wielu różnych płaszczyznach, trwa dobra współpraca Katowice Airport i linii Wizz Air. Cieszymy się, że nasz biznesowy partner cały czas dba o rozwój siatki połączeń ze swojej katowickiej bazy. Zarówno Bruksela-Charleroi, jak i Akaba to trasy, które z pewnością spotkają się z dużym zainteresowaniem pasażerów – mówi Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA.

Foto i źródło: Katowice Airport