Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Od jutra kolejne prace drogowe w Piekarach Śląskich

Autor: w dniu 2024-03-19

W Piekarach Śląskich w ostatnim czasie prace drogowe wykonywane są w różnych rejonach miasta. Przed kierowcami kolejne, zatem trzeba być przygotowanym na utrudnienia.

Już jutro, 20 marca mają rozpocząć się roboty na ul. Wyszyńskiego. Remontowana będzie zajezdnia zatoki autobusowej, a także nawierzchnia jezdni na tej wysokości. Ruch będzie odbywał się wahadłowo i będzie sterowany ręcznie. Taka sytuacja będzie trwała do 23 marca. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej powinny pamiętać, że przystanek autobusowy będzie przeniesiony w tym czasie o około 40 metrów, w rejon budynku Wyszyńskiego 30.

Tego samego dnia w planach jest rozpoczęcie robót na ulicy Przyjaźni – na odcinku od ul. Sadowskiego do rejonu ul. Wołodyjowskiego – gdzie na powierzchni jezdni wykonana będzie nakładka asfaltobetonowa. Tam także, jak w przypadku ulicy Wyszyńskiego, ruch będzie sterowany ręcznie, jednak prace mają zakończyć się dopiero 27 marca. Przystanek zostanie przeniesiony na ul. Sadowskiego w rejon budynku nr 4.