Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Oficjalna Strefa Kibica w PreZero Arenie Gliwice!

Autor: w dniu 2024-06-10

Ci, którzy chcą wspólnie z innymi kibicami dopingować piłkarzy w ich kolejnych zmaganiach w ramach Euro 2024 będą mieć taką okazję na placu głównym PreZero Areny w Gliwicach.

Oficjalna strefa kibica Euro 2024 zaprasza do wspólnego przeżywania piłkarskich emocji w Gliwicach 16 czerwca (o 15:00), 21 czerwca (o 18:00), 25 czerwca (o 18:00). Będzie znajdować się na placu głównym PreZero Areny w Gliwicach!

Oficjalna Strefa Kibica w PreZero Arenie Gliwice

Już wkrótce czekają nas niezapomniane sportowe emocje, podczas rywalizacji Polaków w meczach 16, 21 i 25 czerwca. Ci, którzy będą mieć na to ochotę, będą mogli wspólnie przeżywać każdą chwilę zmagań biało-czerwonych, podczas tegorocznego Euro, ale na terenie PreZero Areny Gliwice przygotowano też wiele dodatkowych atrakcji.

Chociaż reprezentacja Polski na EURO 2024 awansowała jako ostania z ekip, biorących udział w czempionacie, nie przeszkodzi to kibicom, by hucznie celebrować występy biało-czerwonych. Polacy, mimo silnej grupy, w której zmierzą się kolejno z Holandią, Austrią i Francją, wierzą w awans do fazy pucharowej turnieju, a w niej wszystko jest możliwe.

Sam selekcjoner – Michał Probierz – wspomina, że nie będą "chłopcami do bicia". "Mamy nadzieję, że zbliżający się turniej przyniesie nam tyle pozytywnych emocji, ile EURO 2016, w którym Polacy otarli się o półfinał" – informują organizatorzy, którzy zadbali o to, by każdy znalazł coś dla siebie.

Smakosze będą mogli delektować się soczystymi kiełbasami z grilla, a dla spragnionych znajdą się zimne napoje, idealne na ciepłe czerwcowe dni. Nie zapomniano również o najmłodszych – przygotowano specjalne animacje i zabawy, które umilą czas dzieciom, pozwalając rodzicom w pełni cieszyć się atmosferą kibicowania.

To okazja, aby poczuć jedność i wspólną radość z dopingowania naszej reprezentacji.

"Przyjdź, zabierz rodzinę i znajomych, i dołącz do nas, by razem tworzyć niezapomniane wspomnienia w strefie kibica na PreZero Arenie w Gliwicach. Wstęp wolny. Do zobaczenia!" – zachęcają organizatorzy.

Nasza radiowa ekipa, w składzie której między innymi Szymon Musialik i Wiktoria Grzesiak, także będzie na miejscu, by kibicować razem z Wami! Wypatrujcie nas i obserwujcie w mediach społecznościowych, gdzie będziemy zamieszczać relacje na żywo.