Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Organizują największą domówkę w Gliwicach!

Autor: w dniu 2023-11-15

Muzyka na żywo, rozmowy do białego rana i toast o północy – taki plan na imprezę sylwestrową proponują w Gliwicach. Kto wystąpi na scenie i co jeszcze proponują organizatorzy?

W tę wyjątkową noc każdy będzie mógł poczuć się jak na imprezie u najlepszych znajomych. W wielką chatę zamieni się PreZero Arena Gliwice – znajdzie się miejsce na salon, w którym królować będzie taneczna muzyka na żywo, mały pokój z rytmami prosto z tropików, sypialnię, w której czekać będą gry planszowe, a także… garden party ze stołami, kwiatami i sylwestrowym menu!

Nie zabraknie też fotościanek, na których każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Na wydarzenie zapraszają Miasto Gliwice i Centrum Kultury Victoria.

-Przestrzenie, które znacie z domów, ale w zupełnie innej skali, a w tych pomieszczeniach fantastyczna muzyka, ogromna porcja dobrej zabawy – mówi Paweł Ciepliński, dyrektor Centrum Kultury Victoria w Gliwicach.

O muzyczną oprawę sylwestrowej imprezy zadbają:

  • RAT KRU – poznańskie duo muzyczne założone przez Witolda Skrzypczaka (Rat One) i Pawła HorboAwego (Papa Musta). Artyści tworzą muzykę techno-rap, odwołując się przy tym do brzmień muzyki klubowej lat 90.
  • DJ TIGRE – występował na największych klubowych scenach w Polsce, Hiszpanii, Niemczech i rodzinnej Dominikanie. Doskonale miesza tropikalne rytmy, jak bachata, salsa, merengue i reggaeton. Kocha i umiejętnie wykorzystuje także afrobeat.
  • Mike Rif & Cubania – żywiołowy kubański wokalista i aranżer Mike Rif od ponad 4 lat przewodzi formacji Cubania, z którą występuje na różnych scenach, zawsze serwując publiczności świetną zabawę. Pełen temperamentu zespół wykonuje zarówno skomponowane przez Mike'a utwory, jak i znane covery kubańskie oraz hity latino. Z nim szykuje się prawdziwa muzyczna podróż po Karaibach!
  • DJ BABA – odnajduje się w każdym stylu muzycznym. Jego sercu najbliższa jest stylistyka reggaeton, moombathon, r&b, commercial house, ale ukształtowała go muzyka rockowa. W sylwestrową noc zagra jeszcze inaczej – od największych przebojów dyskotek lat 80. po klubowe nowości.

Impreza potrwa do godz. 3.00, bilety są dostępne online na eventim.pl.

Zapraszają Miasto Gliwice, Centrum Kultury Victoria i PreZero Arena Gliwice. Więcej na ckvictoria.pl.