Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Ostatnie dni zapisów na Bieg Św. Goara w Gliwicach

Autor: w dniu 2024-04-12

Już tylko kilka dni zostało, by kliknąć i wpisać się na listę uczestników VII Charytatywnego Biegu Św. Goara w Gliwicach. Impreza startuje 11 maja, ale elektroniczna rejestracja kończy się już 22 kwietnia.

Celem biegu jest promocja sportu osób niepełnosprawnych oraz wsparcie Gliwickiego Centrum Edukacyjno – Rehabilitacyjnego.

-Zapisy na VII Bieg Św. Goara trwają na stronie internetowej Gliwickiego Centrum Edukacyjno – Rehabilitacyjnego. Impreza tradycyjnie odbędzie się w maju w Lesie Komunalnym. Można będzie wtedy zmierzyć się z dystansem 10 kilometrów, przemaszerować z kijkami 7 kilometrów lub biec z wózkiem 3 kilometry. Mamy także biegi dla dzieci – mówi koordynatorka imprezy Katarzyna Zamora

Wzorem poprzednich edycji imprezie towarzyszyć będzie festyn dla rodzin z licznymi atrakcjami i smakołykami. Organizatorem Biegu jest Gliwickie Centrum Edukacyjno- Rehabilitacyjne.

-Jak co roku sport, zabawa, relaks a przede wszystkim wsparcie naszego celu, czyli wyposażenie placu zabaw – dodaje Katarzyna Zamora.

Więcej szczegółów na WWW.gcer.pl – wydarzenie kolejny już raz odbędzie się pod patronatem Radia Piekary.