Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Patrycja Widera do końca walczyła z chorobą. Miała ostatnie życzenie

Autor: w dniu 2023-11-14

Patrycja Widera była osobą rozpoznawalną w internecie. Zmarła w wieku zaledwie 24 lat. Już niebawem odbędzie się jej ostatnie pożegnanie, które będzie można obserwować w sieci.

Uroczystości pogrzebowe zorganizowane zostaną, jak poinformował nas jeszcze 10 listopada Sebastian Kowalczyk, 17 listopada o 9:15 w piekarskiej bazylice. Informacja została oficjalnie potwierdzona na Instagramie:

Pojawiły się wówczas pytania dotyczące tego, czy będzie możliwość, żeby ci, którzy chcieliby towarzyszyć Patrycji w jej ostatniej drodze. Otóż – tak. W piekarskiej bazylice znajduje się kamera, która na bieżąco transmituje obraz, zatem chętni będą mogli obserwować uroczystości pogrzebowe:

Sama Patrycja wyraziła jeszcze przed odejściem ostatnią wolę, zgodnie z którą uczestnicy ceremonii będą mogli liczyć na… poczęstunek w postaci cukierka:

Dzień dobry wszystkim,w dniu 8.11.2023 nasze miasto obiegła smutna informacja o śmierci dziewczyny z naszego miasta-Patrycji Widery.W piątek 17.11.2023 o godzinie 9:15 odbędzie się Ostatnie Pozegnanie Naszej Patrycji w Piekarskiej Bazylice.Zgodnie z wolą Patrycji zostały przygotowane cukierki dla osób które będą uczestniczyć w jej pożegnaniu.Potrzebujemy dwóch osob które będą na 100% na pogrzebie Patrycji ponieważ tych cukierków będzie sporo a wiadomo im więcej osób,tym sprawniej to pójdzie.Liczę na waszą pomoc! Osoby które będą w stanie załatwić dwa koszyki mogą odzywać się na priv. Dziękuje. [pisownia oryginalna] – napisała w sieci, na grupie SPI – Społeczna Piekarska Inicjatywa, osoba znajdująca się blisko uroczystości pogrzebowych.

Nie żyje Patrycja Widera. Influencerka miała 24 lata