Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Piekary Śląskie: Jak bezpiecznie spędzać wakacje? Dziś piknik w parku

Autor: w dniu 2024-06-21

Jak bezpiecznie i ciekawie spędzić wakacje. O czym warto pamiętać wyjeżdżając w dalekie podróże i spędzając wolny czas w różnych miejscach. Kiedy i jak reagować w sytuacji zagrożenia. O tym wszystkim będzie można dowiedzieć się podczas pikniku IV Piekarski Dzień Bezpieczeństwa, który odbędzie się dzisiaj na terenie Parku Wolności przy ul. Ziętka w Szarleju. Początek pikniku o godz. 15.30.

Podczas spotkania i pikniku zaprezentowane zostaną różne sposoby aktywnego wypoczynku w połączeniu z różnymi formami kultury i rozrywki. Z partnerami wydarzenia przygotowano dla dzieci, gry, konkursy z nagrodami, animacje, prezentacje policji, straży pożarnej, straży miejskiej, WOPR, na temat zasad bezpiecznego spędzania wolnego czasu, prezentacji sprzętu ratowniczego oraz ratownictwa medycznego, a także najlepszych książek i gier planszowych na wakacje.

Organizatorem wydarzenia jest poseł Łukasz Ściebiorowski, senator Gabriela Morawska-Stanecka oraz Obywatelski Klub Radnych Rady Miasta Piekary Śląskie.

Foto i źródło: UM Piekary