Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Strefa dmuchańców, foodtrucków, bezpłatne animacje, piana party oraz festiwale: kolorów i baniek mydlanych. Piekary Śląskie na kolorowo rozpoczną wakacje.

W najbliższa niedzielę w na terenie Parku Miejskiego w Kamieniu, przy ul. Wyspiańskiego dzieci, ale też dorośli nie powinny się nudzić.

-W niedzielę, 23 czerwca w godzinach od 11.00 do 19.00 czekają na uczestników dmuchańce, strefa foodtrack czy festiwal baniek mydlanych. O 12.30 zaplanowaliśmy pierwszy wyrzut piany. Będą też bezpłatne animacje dla dzieci, gry, zabawy a o 16.30 nowość – zumba w pianie. Dobrze mieć jakieś ubrania na przebranie, bo wiadomo piana jest mokra. Drugi komplet ciuchów przyda się przy okazji festiwalu kolorów. Ten startuje o 17.00. Co 20 minut, do godziny 19.00 będziemy strzelać z armat – opisuje Tomasz Piwowarczyk, organizator wydarzenia, firma 123 Bawimy.

Piknik rodzinny "Kolorowe Powitanie Wakacji" zorganizowany zostanie przy współpracy z Urzędem Miasta Piekary Śląskie. Radio Piekary patronuje tej kolorowej inicjatywie.