Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Piekary Śląskie: Sportowa nieprzejezdna

Autor: w dniu 2024-01-17

I Zastępca Prezydenta Miasta Piekary Śląskie Krzysztof Turzański poinformował o zamknięciu ulicy Sportowej. Miejskie służby będą prowadzić kontrolę tego, co stało się w tamtym miejscu, kiedy będą ku temu sprzyjające warunki.

Zamknięto przejazd ulicą Sportową w Piekarach Śląskich.

"Trudno powiedzieć co tam właściwie się wydarzyło, ale próba sforsowania przeszkód grozi uszkodzeniem samochodu. W tych warunkach pogodowych trudno cokolwiek zrobić na tym odcinku, jednak jak będzie odwilż, sprawdzimy dokładnie co się wydarzyło i naprawimy ten odcinek, przywracając ruch" – poinformował I Zastępca Prezydenta Miasta Piekary Śląskie Krzysztof Turzański.

Poinformował też, że sam przekonał się, jak wygląda opisywana ulica i zaznacza, że "faktycznie nie są to nierówności, które można bezpiecznie pokonać", zatem podjęto decyzję o czasowym zamknięciu tego odcinka, postawiono też stosowne znaki. Turzański apeluje przy tej okazji do internautów:

"Zauważyłem, że informacja i pytania dotyczące ulicy Sportowej pojawiły się na facebooku, dlatego mam prośbę. Proszę w takich wypadkach przesłać krótką informację na sos@piekary.pl – będziemy mogli szybko reagować. Zanim ktoś zauważy dyskusję na facebooku, czy dotrze do nas informacja w inny sposób, mija trochę czasu, a tak dzięki współpracy możemy zareagować szybciej" – podkreśla.