Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Pierwsza odsłona Biegowego Grand Prix przeszła do historii

Autor: w dniu 2024-04-28

To cykliczne wydarzenie sportowe odbywa się od lat i nieustannie przyciąga miłośników aktywnego spędzania czasu. Mowa o Biegowym Grand Prix MOSiR. 
Rozpoczęły się zmagania w ramach Biegowego GP MOSIR 2024 organizowanego w Piekarach Śląskich. Pierwsza edycja odbyła się w parku w Brzezinach Śląskich.

Biegowe Grand Prix MOSiR 2024. Rozpoczęto zmagania

Na starcie stanęło dziś 174 zawodniczek i zawodników, którzy zostali podzieleni na poszczególne kategorie wiekowe. Oprócz zawodów biegowych odbył się również marsz Nordic Walking. Przed rozpoczęciem zmagań odbyła się rozgrzewka dla wszystkich uczestników, którą poprowadziła Aleksandra Zydyk.
W zawodach wzięła także udział Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska – Kajdan, która wygrała bieg w swojej kategorii. W zawodach wystartował również radny Andrzej Wymysło, który zajął drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej. Podczas imprezy obecni byli również II Zastępca Prezydenta Miasta Piekary Śląskie Paweł Słota, radny Tadeusz Wieczorek, Dyrektor MOSIR Piekary Łukasz Tomczyk oraz Kierownik WTZ Piekary Śląskie Anna Bednarek.
Kolejna edycja Biegowego GP MOSIR 2024 w niedzielę 12 maja na stadionie MOSIR Czarni Kozłowa Góra. Szczegółowe wyniki rywalizacji mają być opublikowane, jak informuje piekarski MOSiR, jutro.
Organizatorami Biegowego GP są MOSIR Piekary Śląskie oraz Stowarzyszenie Lecymy Durś.